TR | EN
Konaklama
  • Sempozyumda bildiri sunacak misafirlerimizin tüm konaklama işlemleri tarafımızca yapılmıştır, konaklama yerini arayıp rezervasyon yapmalarına gerek yoktur.
  • Diğer misafirlerimizin ise aşağıdaki konaklama seçenekleri veya diğer seçenekler ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

30 Eylül – 1 Ekim 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan X. Mantık Koordinasyon Toplantısı ve Klasik Mantıkta Beş Sanat Sempozyumuna katılım sağlayacaklar için önerilen oteller aşağıda verilmiştir.

1.Questa Thermal & Spa Hotel Eskişehir

30 Eylül–01 Ekim 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek sempozyumda tebliğ sunacakların konaklayacağı otel Questa Thermal Hotel olmasına bağlı olarak etkinliğin ana konaklama merkezi konumundadır. Sempozyuma katılım sağlayacakların bu oteli tercih etmeleri durumunda kendilerine ekstra indirim yapılacaktır. Yapılacak rezervasyonlar Aybike CEYLANLAR (05063544168) ile bizzat iletişime geçilerek söz konusu sempozyum vesilesiyle konaklama yapılacağının belirtilmesi önem arz etmektedir. Bu otelde konaklayacakların etkinlik alanına ulaşımları servis araçlarıyla gerçekleştirilecektir.

Ayrıntılar ve Rezervasyon İçin: Questa Thermal Hotel

Konum: Questa Termal Hotel Konumu

Tek Kişilik Oda-Kahvaltı: 1290 TL

Çift Kişilik Oda-Kahvaltı: 1690 TL

2. Roof Garden Hotel

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Tıp Fakültesi girişinin karşısında yer alan Roof Graden Hotel, sempozyumun gerçekleştirileceği mekâna 10’ yürüme mesafesindedir. Ayrıca Eskişehir'in her yerinden çok rahat ulaşım sağlanabilecek konumdadır. Roof Garden Hotel’de rezervasyon yaptıracakların ESOGÜ İlahiyat Fakültesi’nde yapılacak Mantık Sempozyum’a katılacaklarını belirtmeleri durumunda ekstra indirim yapılacaktır.

Ayrıntılar ve Rezervasyon İçin: Roof Garden Hotel

Konum: Roof Garden Hotel Konumu

Tek Kişilik Oda-Kahvaltı: 1100 TL

Çift Kişilik Oda-Kahvaltı: 1400 TL

Üç Kişilik Oda-Kahvaltı: 1600 TL

3. Çınas Otel

Otel sempozyumun gerçekleştirileceği alana 15 dk yürüme mesafesindedir. Mantık Sempozyumu için konaklayacağını belirten misafirlerimiz aşağıdaki fiyatlardan konaklama yapabilirler.

Ayrıntılar ve Rezervasyon İçin: 0222 222 11 21

Konum: Çınas Otel Konumu

Tek Kişilik Oda-Kahvaltı: 550 TL

Çift Kişilik Oda-Kahvaltı: 750 TL

Üç Kişilik Oda-Kahvaltı: 950 TL

Dört Kişilik Oda-Kahvaltı: 1150 TL

4. ESOGÜ Uygulama Oteli

ESOGÜ Uygulama Oteli sempozyumun gerçekleştirileceği alana 10’ yürüme mesafesindedir. Kamu personellerine %10 indirim uygulanmaktadır.

Ayrıntılar ve Rezervasyon İçin: ESOGÜ Uygulama Oteli

Konum: ESOGÜ Uygulama Oteli Konumu

Tek Kişilik Oda-Kahvaltı: 800 TL

Çift Kişilik Oda-Kahvaltı: 1200 TL

Üç Kişilik Oda-Kahvaltı: 1500 TL

5. Eskişehir Öğretmen Evi

Eskişehir Öğretmen Evi sempozyumun yapılacağı alana 30 dk uzaklıktadır.

Ayrıntılar ve Rezervasyon İçin: Eskişehir Öğretmen Evi

Konum: Eskişehir Öğretmen Evi Konumu

Çift Kişilik Oda: 1000 TL

Üç Kişilik Oda: 1200 TL

Dört Kişilik Oda: 1280 TL

*Ayrıca kahvaltı isteyen misafirlerin kişi başı 80 TL ödemeleri gerekmektedir.

6. Rekab Suit

Otel sempozyumun gerçekleştirileceği alana 20 dk yürüme mesafesindedir. Mantık Sempozyumu için konaklayacağını belirten misafirlerimiz aşağıdaki fiyatlardan konaklama yapabilirler.

Ayrıntılar ve Rezervasyon İçin: 0544 108 26 26

Konum: Rekab Suit Konumu

Çift Kişilik Oda/Kahvaltı: 950 TL

7. Anadolu Üniversitesi Misafirhaneleri

Anadolu Üniversitesi’nin, Yunus Emre Kampüsü içerisinde ve Odunpazarı Evleri olarak bilinen mevkide olmak üzere iki farklı misafirhanesi bulunmaktadır. Yunus Emre Kampüsü içerisinde yer alan misafirhane sempozyum alanına tramvay ve otobüsler ile yaklaşık 30’ sürmektedir. Odunpazarı Evleri mevkiinde yer alan misafirhane ise sempozyum alanına 15’lık mesafededir.

Ayrıntılar ve Rezervasyon İçin: Anadolu Üniversitesi Misafirhanesi

Konum: Anadolu Üniversitesi Misafirhanesi Konumu